Humor.xmc.pl - artykuły
Lew humor xmc.pl

Humor.xmc.plSKLEP CBD

SKLEP CBD
Artykuły > Nagrody Darwina > Nagrody Darwina 1997
Darwin Awards 1997

Humor Ewolucja Darwina Kobieta

1. We wrześniu 1997 Paul Stiller, lat 47, został hospitalizowany w Andover Township, New Jersey, gdzie trafił razem ze swoja żona, gdy zostali ranni podczas wybuchu ćwiartki laski dynamitu w ich samochodzie. Paul z żona jadąc około 2 nad ranem, postanowili podpalić dynamit i wyrzucić przez okno, żeby zobaczyć, co się stanie. Nie zauważyli, że okno było zamknięte.

2.W Elyria, Ohio, w październiku 1997, Martyn Eskins, chcąc oczyścić piwnice z pajęczyn za pomocą pochodni, poniósł śmierć w pożarze, który doszczętnie strawił 2-piętrowy dom.

3. W Guthrie, Oklahoma, w październiku 1997, Jason Heck próbował zabić krócionoga ze swojej strzelby kaliber 22, ale kula zrykoszetowała od kamienia i zabiła Antonio Martineza, trafiając go w głowę.

4. Tacoma, Washington. Kerry Bingham od dłuższego czasu pił z przyjaciółmi, gdy ktoś zaproponował, żeby pójść na most Tacoma Narrow Bridge i skoczyć na linie (bungee). O 4:30 rano 10 mężczyzn poszło na most. Na miejscu okazało się, ze zapomnieli liny. Bingham zauważył zwój kabla w pobliżu. Jeden koniec kabla został przywiązany do jego stopy, drugi do barierki mostu. Bingham spadał 12 metrow, zanim kabel się naciagnał i urwał noge na wysokosci kolana. Bingham cudem przeżył upadek do lodowatej wody i został uratowany przez wędkarzy. Kawałka nogi nie odnaleziono.

5. Na podstawie dokumentow policji w Dahlonega, Georgia, 20-letni kadet Nick Barrena zginal od uderzenia nozem przez kadeta Jeffreya Hoffmana, lat 23, ktory chcial sprawdzic, czy noz moze przebic kamizelke kuloodporna.

6. Sylvester Briddell Jr., lat 26, zginał w lutym 1997 w Selbywille, DE, gdy wygrał zakład z przyjaciółmi, którzy twierdzili, że nie jest w stanie włożyc lufę rewolweru z 4 kulami do ust, zakręcić magazynkiem i pociagnac za spust.

7. W lutym 1997 Daniel Kolta, lat 27 i Randy Taylor, lat 33, zakończyli zabawę w tch[órza remisem, ginac w zderzeniu czołowym w swoich pługach sniegowych.

8. We wrzesniu 1997, 7-letni chlopiec spadł z 30-metrowego urwiska niedaleko Ozark, Arkansas, kiedy stracił rownowagę, bujajac sie na krzyżu, który uswięcał smierć innej osoby w tym miejscu w 1990 roku.User Menu

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!

Biluś

/Billuś Nasz Dowódca

z BashaKalendarz


środa, 17 kwietnia 2024

20.04 - Wielkanoc
21.04 - śmigus Dyngus
22.04 - Dzień Ziemi
1.05 - Swięto Pracy
3.05 - Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dziś impreza u:
Roberta, Rudolfa, Stefana

jest już 108 dzień roku
do końca pozostało 258 dni

Rok 2024 jest rokiem przestępnym!

Znak zodiaku: Baran

TopDownload

Humor

Nick: Admin
Treść:
- Ile razy śmieje się z kawału podoficer?
- Trzy. Raz jak mu opowiedzą,
drugi jak mu wytłumaczą, a trzeci jak zrozumie.
- A ile razy śmieje się oficer?
- Dwa. Jak mu opowiedzą i jak wytłumaczą.
- A generał?
- Raz, bo on sobie nie da wytłumaczyć.

Reklama


Psychologia Portal
Wszystko o Pianinie
Skracacz Linków
SeoWebDirectory
Rośliny Genetyka
Centrum Kawy
Herbata

Konie.XMC.pl
Stany Zjednoczone
Irak Islam